ATİKER LPG ECU TAMİRİ FAST MULTİFAST SAFEFAST NANOFAST MICROFAST

Konusu 'ATİKER LPG AYARI VE ATİKER LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve Destek tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097

Atiker lpg ecu'leri son sistem MSc Simülatör sistemi yardımı ile araca ihtiyaç duymadan onarılmaktadır. Bütün fonksiyon testleri yapılmakta. Atiker Multifast benzine atma, atiker Multifast devir gidip gelme, Atiker Multifast lpg ye geçmeme, Atiker Multifast enjektörde tutukluk var hatası başlıca multifast sisteme ait arızalardır.

Atiker fast sistem lpg ye geçmeme, Düğmede tek ışık yanıp her hangi bir hareket olmaması, Atiker fast lpg de tekleme, atiker Fast benzinde çalışırken tekleme, Atiker Fast silindire gaz gelmeme, Atiker Fast bütün düğme ışıklarının yanması başlıca arızalardır.

Atiker Safefast lpg'ye geçmeme, silindire gaz gelmemesi, benzinde çalışırken tekleme, Atiker safefast lpg'de çalışırken tekleme başlıca arızalardır.

Fix fiyat bu arızaların tamamının onarım ücreti 75TL. Başlangıca özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Güncel fiyat ve geniş bilgi için 542 350 2417.
    www.lpgkablo.com

Son düzenleme: 11 Aralık 2018
    DURMUS ve powerkırk3 bunu beğendi.
  2. Fatih80

Fatih80 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    S.a
    Aracimda Atiker microfast 3 4 cyl ecu var. Aracim bazan gaza gecmiyordu. Ustaya gösterdiğimde ecuyu degistirdi ve gaza geçti. Ecu değişmesi lazım dedi ve 200 tl istedi. Ben tatmin olmadım. Arabayı da bırakamadım.
    Ayarlarına kendim bakmak istiyorum. Elimde kablo var fakat microfast programını bulamadım. Program bulmama yardim ederseniz sevinirim.
    Bir de obd2 bluetooth cihazı ile de bağlanıp ayar yapılabiliyor mu.
    Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

3. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    As, müşterimiz iseniz bilgilerinizi özel mesaj ile iletin lütfen.
    MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş