basınç değerim 1.25?

Konusu 'AKL LPG AYARI VE AKL LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve sedat-dmrcn tarafından 20 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. sedat-dmrcn

sedat-dmrcn Active Member

Beğenilen Mesajları:
    73
    mrb.az önce mscinin youtube kanalından bir video izledim orda basınc 1.0 olursa lpg yazılımı düzeltme yapabiliyor ama basınç daha fazla olursa yapamıyor gibi bir ifade söylenirken izledim.Sorum şu;bu düzeltmeyi obdli kitlerde mi yapıyo yoksa obdli olmasa bile bi düzeltme yapar mı 1.0 bar basınçta? Bir de geçen kabloyu taktım bi kontrol edeyim kaç ay oldu takmayalı demiştim.Basıncımın 1.28-1.30 larda araç ilk çalışma anında olduğunu gördüm ama sonrasında 1.22-1.25 lere indi.Rölantide bu değerler sizce sıkıntılı mı? Aracım 2.0 motor 136 hp olduğu için ve nozzle 2.0 lık olduğu için basıncı biraz artırmıştım bikaç ay önce

2. Yucel9603

Yucel9603 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    19
    Motor tam ısındıgında bakın basınc degerine , bide nozul boyutu 2000 motor araç için küçük bence. Ustalar konuyu görünce daha iyi bilgi verir.

sedat-dmrcn bunu beğendi.
  3. sedat-dmrcn

sedat-dmrcn Active Member

Beğenilen Mesajları:
    73
    tşkkrler

4. husnu

husnu UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    502
    Aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum bende de obdli Atiker var basınç 1.2 ye ayarlandı ancak otoadaptasyona on konumuna alıp bir müddet kullandım basınç 1.25 e yükseldi, ecu bunu regükatöre fiziksel müdahale olmadan nasıl yapıyor anlayabilmiş değilim, veya 1.25 basınç sağlıklı mı onuda bilmiyorum

Sayfayı Paylaş