Lovato obd ayar tablosu Toyota Corolla 2020 1.6 Otomatik araç

Konusu 'SIRALI SİSTEM LPG AYARI GENEL BİLGİLER' forumundadır ve hmert tarafından 9 Haziran 2022 başlatılmıştır.

1. hmert

hmert New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ayarlarına henüz dokunmadığım değerler ektedir. Araçta 1000-1500 devirde gazdan ayağı çekip tekrar gaza basınca silkeleme oluyor. Montaj mayıs ayında oldu. Yolda ayar yapılmadı. B tipi nozul var. Tüm ayar menülerini çekmeye çalıştım. Araç toyota corolla 2020 model 1.6 motor otomatik vites

2. hmert

hmert New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Araçta lovato c obd sistem var

3. Omer303

Omer303 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    30
    Öncelikle regülatör basıncınız 1.09 iken sistemde 1 bar seçili sistemden 1.09 bar seçin şu haliyle rölantide iyi gözüksede diğer yerlerde sanki araç yüzde 10 gibi fakirde kalıyor devir sinyal tipi kutucuğa tik koymuşlar devir sinyal kablosunu bağladılarmı yoksa sanal devrimi okuttular

4. hmert

hmert New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Devir sinyali olayını bilmiyorum ne yaptılar. Rölanti ayarını kendim yaptım. Fakat sonradan menüde internetten gördüğüme göre farklı yerler seçmişler o yüzden diğer yerlerde ayar yapmadım. Regülatör basıncını arttırmayı düşündüm hatta 1.2 bara falan çıkarmayı bu sefer de acaba enjektör sağlığı için kötü olur diye düşündüm. Benim asıl sorum şimdi Programda 1.09 bar seçtikten sonra yola çıksam sürüş yapsam kayda alsam sonra topun gezdiği her kutucukta ltft stft değerlerini toplayım yüzde olarak artırıp azaltsam. Programda diğer sekmelerdeki ayarlara hiç dokunmasam faydası olur mu ? Çünkü obd bağlantı türünü seçilen yeri falan bilmiyorum internette hep AUTO seçmişler bende CAN standart 500 kb falan seçili

5. Omer303

Omer303 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    30
    Obd seçimi doğru sitemdeki gördüğün regülatör basıncını proğramdan ayarlar f5 menüsünde 1 bar seçili o kısmı 1.09 olarak değiştir daha sonra yola çık ltf stft toplamı kadar düzeltme yap topun gezdiği yerlerde sıfıra nekadar yaklaştırırsan Okan’dan iyi proğramda yüzde düzeltme yapan yer eksi yada artı yönde yüzde 3 sınırlarına getir bi müddet kullan sonra kontrol edersin

6. hmert

hmert New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş