Ltft hakkında

Konusu 'ATİKER LPG AYARI VE ATİKER LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve social tarafından 30 Nisan 2023 başlatılmıştır.

1. social

social Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    merhaba arkadaslar 2007 otomatık honda city aracımda benzınde ve lpg de, D durumunda ışıklarda dururken araç sureklı rolantı dalgalanması yapıyor, neredeye stop edecek gibi oluyor sonra gaz verıyor kendısı. Bobınlerı ve bujılerı yenı degıstırdım.Gaz kelebegını ve egr vazfılını temızledım, hata da vermıyor araba

elm327 obd2 ile car scanner ftf -14, stf -18,5 gıbı rolantıde ve benzın durumunda. Ben 3 saat kadar akuyu soktum ama bu degerler sıfırlanmadı, araca benzındemı bınmem lazım bu degerlerın dusmesı ıcın.

sonrasında lpg kalıbrasyonu yapacagım dımı, ve lpg de yol testtınde stf yi sıfıra mı yaklaştırmam gerekıyor topun oldugu kısımlarda arttırma veya azaltma yaparak

2. Mismailt

Mismailt Member

Beğenilen Mesajları:
    45
    Ltft sıfira yaklaşacak.Aküyle felan uğraşmayin.Lpg regülatör basinciniz kaç ve araç benzinde iken ltft degerleri nasıl?

3. social

social Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    Regulator basincim 1 de, benzinde 14.5 gibi long time.

4. social

social Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    Kendi aracida Safe fast takili yol ayarini mapden yapmak istiyorum ama tek basima oldugum icin yapamiyorum. Mesela benzinde kullandigim ayari dosyaya kaydedecek ve ayni sekilde lpg de kullandigimida kaydedecek. Bunu sonra esitleyecegim. Programda boyle bir ayar yok degil mi?

5. social

social Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    Ltft i bu cin mali odb2 cihazlari dogru okumuyor. -18 e kadar degisiyor surekli. Honda serviste araci pc e ve ariza teshis cihazina bagladim orada 0.9 veriyor uzun donem yakit. Elm327 car scanner dogru vermiyor. Mesela sicaklik degerlerinide 8-10 derece yuksek gosteriyor

Sayfayı Paylaş