milano sıralı stop etme

Konusu 'MILANO LPG AYARI VE MILANO LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve aşkın tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. aşkın

aşkın New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    sayın ustalarım bir çare bulun aracım 1.4 clio araçta milano sıralı sistem takılı ancak aracımla yavaşlarken dönüş yaparken park ederken araç stop ediyor bunu özellikle araç ısınınca yapıyor. milano servisi de artık kalmadığı için sağlıklı bir ayar yaptıramıyorum lpg kiti takan bir arkadaşa proğramı yükledik basınç 1.60 civarında idi birde regületörde çok koku vardı yeni tomesatto regületör taktı. fakat hala aynı sorunlar devam ediyor. benzinde hiçbir problem yok. bir çare lütfen.

2. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Enjektörleriniz arızalı olabilir.

3. mahirK

mahirK LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    82
    ekran göröntülerini paylaşabilirmisin

4. aşkın

aşkın New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Kolay gelsin konu ile ilgili mail attim ama gelmenis olabilir. milano ayar kablosu almak istiyorum uyumlu kablo hangisi oldugunu ve nereden siparis verecegim. birde uzaktan destek saglayabilirmisiniz kabloyu alinca tsk

5. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
  6. dr.arrican

dr.arrican LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    132
    Regulatorden koku geliyorsa mutlaka kaçak kontrolü yaptırın. Bu işlem için milano servisi olması şart değil. Herhangi bir lpgciye gidin durumu anlatın, dedektor ile kaçak kontrolü yapsın.

Sayfayı Paylaş