Prins Vsi Yağlanmış Regülatör

Konusu 'PRINS LPG AYARI VE PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve recep76 tarafından 12 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. recep76

recep76 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhabalar

Regülatörüm motorun altında direksiyon kutusunun oralara montajı yapılmış. Resimdeki gibi duruyor temizledim şuan birşey yok ama gene olabilir hafif bir şekilde olmaya başladı. Bu nedir çözemedim. Motorda yağ kaçları yok. Yukardan gelen boru emme den gelen vacum için sanırım.

Ayrıca aracı kullanırken çok dikkat ediyorum uzun dönem yakıt özellikle 2000devir altında kullanırsam +5 ve +9 arasında 2000 devir üstü kullandığımda +2 +3 civarında

Araç 2.0 turbolu
    1- Ayar kablosu alıp 2000devir altındaki haritaya müdahale etme şansım varmı? veya nasıl iyileştirebilirim.
    2- Bu regülatörün hali nedir?

Teşekkürler.

2. Safaks

Safaks LPG-C02b-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    67
    Aracta su eksiltme yoksa sanki disaridan bi sivi yag ustunde yada herneyse bulasmis gozukuyor. Regulatorden cunku yag sizmaz. Belki antifiriz olabilir.

3. Hsn63

Hsn63 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    62
    Bana da antifiriz gibi geldi. Hatta regulatore giren hortumun alti nispeten temiz gorunuyor. Yukaridan biseyler akmis.

4. RomanoyaAyarVerenAdam

RomanoyaAyarVerenAdam LPG-C03a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    670
    yukarıdan akan bir şeye odaklanın. güzelce silip bir kaç günde bir kontrol edin motor stop ettikten hemn sonra yapın

5. alusta

alusta LPG-C03b-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    93
    Bu sızıntının kaynağı sol taraftan borunun geldiği kısımda. Muhtamelen oralarda bir yerde " sıvı " var. Seyir esnasında rüzgar etkisiyle dağılmış gibi.
    İlk tahminim direksiyon pompa veya kutusundan hidrolik kaçağı var.

Sayfayı Paylaş