Tartarini

Konusu 'TARTARINI LPG AYARI VE LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve makilli tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Sizden dah önce atiker için kablo almıştım. Çok memnun kalmıştım.
    daha sonra aracım değiştiği için 15/05/2014 tarihinde yine sizden sanalpazar üzerinden tartarini kablo aldım. Yalnız linklerini gönderdiğiniz yazılımlardan sadece bir tanes
    i ecuya bağlanabiliyor, onda da map ayarı yok dolayısıyla bi türlü ayar tutturamadım sadece otomatik kalibrasyon yapıyorum. Bugün tartarini bayisine gittiğimde aracıma bağlanıp map ayarı yapabildikleri programın versiyonun öğrendim. Bu programın linkini verebilirseniz sevinirim. Tartarini injection system Sürüm 5.1.1264 I C

2. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Merhaba,
    özel mesaj.

3. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    rar dosyasi sifreli. Sifreyi gonderirseniz sevinirim.

4. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Hocam çok teşekkür ederim ancak, gönderdiğiniz programda yine map yok. versiyonu 5.1.1.264 I C ancak lpgcideki programda versiyon 5.1.1.264 I C (C) şeklinde görünüyo yani ilk mesajımda eksik yazmışım ben kusura bakmayın. Bunu gönderebilirseniz inanın çok mutlu olucam. Map'e çok ihtiyacım var, sürekli arıza ışığı yakıyo araç.

5. Destek

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Elimizde bulunan yazılım bu.
    Tartarini eski modelde malesef çözüm mevcut değil.
    Lpg'ci dongle kullanıyor olabilir.

6. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Bu porgrama ulaşabilseydik çok iyi olacaktı. Yine de yardımlarınız için teşekkür ederim.

7. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Bir forumda şöyle bi cümlenizle karşılaştım

"ECU bağlantı kablosunun hiç bir önemi yok, üzerindeki ECU'nun çıkış pinleri hepsinde aynı, soketler ve dizilimler markaya göre farklı. Tartarini ithalatçısı bıraktığı zaman bozulan beyinlere wentgas, tomasetto, ****, omvl ecuları takıldı, kablo demeti hepsinde aynı. Tabii muayeneden geçmesi içinde eski ecu üzerindeki etiket sökülerek yeni ecu'ya takıldı. Müşterinin mağdur olmaması için bunu çoğu montajcı arkadaş yaptı."

Buna göre benim ecu değişmiş olabilirmi, başka lpg markaların programlarıyla mapide görebilirmiyim. Ecunun seri numarasından falan bulabilirmiyiz.

8. Destek

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Ecu'nuzu Aeb yazılımlı omvl,zavoli,bigas,tomasetto,tartarini gibi markalarla değiştirebilirsiniz.
    Bu konuda lpg ciden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin ecu ara model. çok fazla yok.
    Not:bu yazı bize ait değil. Ecu değişmişl olsa bağlantı kuramazdınız.

9. makilli

makilli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Tesekkur ederim, umarim atikerde olur, en ucuz ecu atikerde sanirim, ancak bi lpgci farkli ecu olmaz, baglantilari farkli olur, sistemin komle degismesi lazim dediler.

10. Destek

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Atiker olmaz.
    2005-2010 arası bütün Aeb yazılımlı markaları kullanabilirsiniz.
    Lütfen mesleğinde uzman kişilerden destek alın.

Sayfayı Paylaş