96 model 1.6 xei toyota corolla stefanelli lpg ayarı

Konusu 'SIRALI SİSTEM LPG AYARI GENEL BİLGİLER' forumundadır ve mustafa terzioglu tarafından 5 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. mustafa terzioglu

mustafa terzioglu New Member

Beğenilen Mesajları:
    5
    Selamın Aleyküm, 1.6 xei corolla aracımda yaklaşık 5 yıldır sefanelli plastik ecu'lu lpg bulunuyor. Son zamanlarda araç çalıştıktan sonra lpg'ye bir süre sonra geçiyor fakat hemen geri benzine atıyor. Düğmeye basıp tekrar lpg'ye alınca sorun olmuyor. Bu sorun gün içinde aracı sadece ilk çalıştırdığımda oluyor , sonrasında park edip bir kaç saat sonra tekrar çalıştırdığımda normal şekilde benzinle başlayıp lpg'ye sorunsuz geçiyor. Fakat sabah ilk çalıştırma esnasında lpg'ye geçip sonra geri benzine atınca araba hafiften silkeleniyor. Ayrıca bazen lpg bitmesine rağmen kendi otomatik benzine atmıyor ve çekişten düştüğü için kendim düğmeye basıp benzine alıyorum. Sanayi de gidince usta bulamadığım için kendim uğraşmaya karar verdim. Lpg kablosunu en kısa sürede alacağım fakat girişi dar olan var birde geniş olan var benim lpg ecu su plastik , sanırım geniş olandan sipariş vereceğim. Bu sorunlara yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı akşamlar, selamlar..

2. Cliosymbol

Cliosymbol LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    1.131
    Basincla ilgili bir problem gibi gozukuyor. Stefanelli teknik destek ekibi arkadasımızı görev başına rica ediyoruz. @elkmuh

3. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
  4. mustafa terzioglu

mustafa terzioglu New Member

Beğenilen Mesajları:
    5
    Kabloyu sipariş verdikten sonra tekrar geri dönüş yapacağım, teşekkür ederim,

powerkırk3 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş