ATİKER FAST NANOFAST LPG DETAYLI AYAR (OKUMADAN BAŞLAMA)

Konusu 'ATİKER LPG AYARI VE ATİKER LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve maycicek tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mahsun494

mahsun494 Member

Beğenilen Mesajları:
    8
    Esasında ben de tablodan yapıyorum. Ama birazcık tecrübem yok sizin gibi, resimleri yenileyebilirmisiniz.

2. social

social Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    Bende bugun 2.0 olan ucları 2.6 ıle degiştirdim, 1.6 ies 2000 model
    gaz basıncı 1.12-13 gıbı durumda ve lpg enj.suresı 3.9 gıbı
    aracım otomatık vites, sıcakken kalıbrasyon yaptım, D konumunda benzın-gaz, gaz-benzın geçisi yapıyorum oldugum yerde, sadece tık diye geçiş sesi geliyor. Devir ok gibi oldugu yerde. Nozulları buyuttukten sonra kalıbrasyon sonrasında, geçişlerde silkeleme yaptı. Nozul büyük geldi herhalde diye dusunuyordum, megersem 2 ve 3 nolu enjektor kablolarını capraz takmısım, aklıma geldı baktım capraz, duzelttım ve sımdı harıka oldu.

Yarın sabah baktıgımda regulator basıncım aynı olursa cok guzel bır ayar yapmıs oldum, garıptır bır gun baktıgımda regulator basıncım aynı kalmıyor genelde yukselıyor. Regulator ve enjektorlerı sıfır aldım. SR05 vardı benım aracta, 12 yıl falan oldu sorun yoktu ama degıstırmek ıstedım hem enjektorlerı hemde regulatoru, SR09 olanı aldım aşagıdakı lınkten.

https://www.lpgyedekparca.com/atiker-sr09-enjektor-regulator-seti

Kalitex bunu beğendi.
  3. iso37

iso37 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhaba benim aracımda da atiker fast 100 lpg Sistemi mevcut. LPG ayarı yapmak istiyorum ama yazılımı bulamıyorum. Elinde olan arkadaşımız paylaşabilir mi acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş