KME LPG AYARI sıralı sistem en uygun LPG ayar

Konusu 'KME LPG AYARI VE KME LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve Bayram tarafından 24 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. elkmuh

elkmuh Well-Known Member

Beğenilen Mesajları:
    857
    Aracın fakire düştüğünü nasıl anlıyorsunuz . Bunu aracın çekişiyle anlayamazsınız . Araç çok fakir karışımlara düşmedikten sonra gayet güzel çeker . Zaten motor verimini arttırmaya çalışan turbo ve süperşarj yöntemlerin mantığı araca yanma anında giren oksijen miktarını arttırmaktır ki az fakir karışımda bir nevi bu olayın simülasyonudur . Ama fakir karışımda meydana gelen yanma ısısı daha yüksek olduğu için ve normal araçların subap ve üstkapak tertibatları buna göre tasarlanmadığı için pek hayra vesile olmaz ( Ayrıca yakıtın buji ateşlemesinden önce ateş alıp vuruntu yapması olayı da görülebilir ) . Turbo ve süperşarj araçların subap ve üst kapak sistemleri ona göre tasarlanmıştır.

Bayram bunu beğendi.
  2. Bayram

Bayram LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    76

3. Bayram

Bayram LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    76
    IMG_20170304125221.jpg IMG_20170304125215.jpg IMG_20170304125131.jpg aklımdan geçenleri bugün uygulama fırsatı buldum son hali de böyle elm 327 obd2 ariza tespit cihazı ile de baktım ltf +- sıfıra yakın sanırım bu haliyle iyidir bu programı bilgisayara kayıtta ettim bidaha bu kadar uğraşmaya gerek kalmaz sanırım mutlu hafta sonları dilerim

Sayfayı Paylaş