Lovato direk enjeksiyon ayarlara bağlanmıyor

Konusu 'LOVATO LPG AYARI VE LOVATO LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve karabey tarafından 2 Şubat 2020 başlatılmıştır.

1. karabey

karabey New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Öncelikle merhabalar;
    Hyundai ix35 aracım var. Benden önceki araç sahibi lovato lpg kiti taktırmış. Fakat lpg ciler bağlanamadı. Daha sonrasında lpg kablosu aldım ve bende bağlanmayı denedim. Lpg beyninin üzerinde herhangi bir etiket yok. AEB3000 kodlu bir beyin kullanmışlar. Bağlanmayı denediğimde C14 hatası almaktayım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Farklı bir lpg markasının beynini takmış olabilirler mi?

2. vedovedo

vedovedo LPG-C04x Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    7
    Bu program ile mi baglanamadiniz?

Moderatör tarafından son düzenleme: 6 Şubat 2020
  3. karabey

karabey New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    lovatoDirect_Injection_03_00_01_19

Bu programı kullanıyorum. Windows 10 da. Programı yüklediğimde Lovato Direct Injection I isimli programı kuruyor. Sizin gönderdiğiniz C versiyonu bununla denemedim. Deneyip size geri dönüş yaparım.
    Teşekkürler.

powerkırk3 bunu beğendi.
  4. karabey

karabey New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Merhabalar, sizin gönderdiğiniz programı da denedim ve yaklaşık 15 farklı firmanın direk enjeksiyon programını denedim fakat bağlanamadım. Bir çoğunda C14 hatası aldım. LPG sisteminin enjektör filtre grubu lovato fakat beynin üzerinde herhangi bir etiket yok. İnternetten araştırdığımda lovato nun beynine birebir tip olarak benziyor. Galiba lovato aeb3000 beynini kullanıyor. Acaba beyin ile soket arasındaki kablo bağlantılarında kopuk olabilir mi? Kopuk olsa C14 hatasını verir mi?

5. husnu

husnu UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    502
    herhangi bir lpg ciye gidip bağlanmayı deneyin, bağlanabilirlerse programı öğrenin, sizde lpg cinin kullandığı programla kendi kablonuzu deneyin bağlanmazsa sorun sizin ayar kablosundadır eğer onlarda bağlanamazlarsa sorun kablolarda veya ecuda olabilir,

6. karabey

karabey New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Lovato bayisine gittim bağlanamadı. Emin olmamakla birlikte beyine başka yazılım atmış olabilirler dedi. Durum bu olunca kendim denemek istedim. Bir çok direk enjeksiyon programı denememe rağmen bağlanmadı. Kabloyu sistem görüyor programda tanıyor fakat bağlanmıyor. Aslında lpg de de sıkıntı yok. Sadece lpg geçiş sıcaklığını değiştirmek istemiştim.

7. vedovedo

vedovedo LPG-C04x Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    7
    http://www.aeb.it/HomeEN

Sizin ecu bu sitedeki model mi?
    Orada kablo sürücüleri var galiba onları da denediniz mi.

8. karabey

karabey New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Evet bu sitedeki Aeb3000 modeli. Aeb firması aynı zamanda Ecu üreticisi olduğundan lovato zavoli romano King omvl gibi lpg üreticilerine aynı beyni kullanabiliyor. Benim araçta hangi yazılımın kullanıldığını öğrenemedim maalesef. Bir çoğunun programını denememe rağmen bulamadım.

Sayfayı Paylaş