Mimgas Yol Ayarı

Konusu 'MIMGAS LPG AYARI VE MIMGAS LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve Kadir Serdar Bayın tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. Kadir Serdar Bayın

Kadir Serdar Bayın New Member

Beğenilen Mesajları:
    3
    Mimgas genius 4cyl kitim var eskiden ustada ayar yaptırırken bilgisayardan birşeye basıp benzinde bir süre kullanmadan gaza geçmiyordu tahminimce yol ayarını kendi kendine yaptırıyordu mimgasda böyle birsey varmı varsa kendimiz nereye tıklamamız lazım programdan hangi ayardır bu bilen varsa cevaplarsa sevinirim

2. husnu

husnu UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    502
    Oto adaptosyon on, extra auto calibration, bunun gibi seçenekler olmalı eğer varsa, mimgaz hiç görmediğim için programınızda hiç incelemedim açıkçası

3. husnu

husnu UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    502
    Kurcalamak lazim

4. Kadir Serdar Bayın

Beğenilen Mesajları:
    3
    Verileri sıfırlamak olabilirmi diye düşünüyorum ama kurcalamaktan da korkuyorum biraz

5. husnu

husnu UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    502
    bu bahsettiğim bölümde (ki eğer varsa) sıfırlama falan yok, kurcalayın derken verilerin degerlerini değiştirin demedim zaten:) programın arayüzünde ne var ne yok bunlara bakmaktan bahsettim

6. Kadir Serdar Bayın

Beğenilen Mesajları:
    3
    Mimgasi arayarak harita uyarlamasından müşteri seçeneğine tıklayarak yapılacağını öğrendim yapmak isteyen varsa diye yazıyorum bu uygulama sayesinde yol ayarını ecu kendi kendine yapıyor

husnu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş