Omvl Wireless bağlantı cihazı

Konusu 'DESTEK / SUPPORT(LPG SORU VE SORUNLARI FORUMU)' forumundadır ve Burak tarafından 21 Nisan 2018 başlatılmıştır.

1. Burak

Burak LPG-C02a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    244
    Selam Arkadaşlar
    Omvl lpg kitim için kablosuz (wireless) cihazımı sonunda aldım. Memlekete gidecektim, öncesinde destek sağolsun yetiştirdi kargo ile gönderdi, elime geçti.

Öncelikle şunu diyeyim yok böyle bir rahatlık :)
    Tüm samimiyetimle içtenliğimle söylüyorum; Lpg kablosunu bırakın ve gidin hemen bir tane kablosuz cihaz alın.

Dün uzun yola çıktım, boluyu 120km/s ile tırmanırken aracın performansını beğenmedim, gaza daha çok basmama rağmen araç hızdan düşmeye başlıyor veya hızı korumak için vites düşüyordü (araç otomatik)
    önce elm cihazını bağladım telefon ile ltft stft değerlerine baktım. Bir baktım ki araç fakirde kalıyormuş meğer. %8-10 fakir gösteriyordu.
    Hemen yanımdaki küçük laptopu açtım, tık diye otomatik bağlandı lpg beynine. Programı açtım hemen bağlandı. sorunlu bölgeleri arttırdım. Düz yolda yokuş yukarı ve aşağı 3000 ve 4000 devirleri düzelttim. Araç süper rahatladı. Sesi bile değişti. Araç yokuşta hızını rahatlıkla koruyor ve vites düşmüyor artık.

Özellikle 120-150 km arası hızlarda çok rahat hızlanabiliyorum artık. Önceden 120den sonra hızlanmak biraz işkence oluyordu. Sürat iyi birşey değil, kurallara uyarım ama otobanda bazen araçları geçerken özellikle tırları ve kamyonları geçerken bazen üstüne gelip sıkıştırıyorlar, o durumda hemen gaza dokunup hemen sıyrılmak gerekiyor ve şuan bu rahat hızlanma beni daha güvenli hissettiriyor.

Kablosuz değil de Kablo olsaydı, araç fakirde kalıyormuş diyip müsait bir yer bulup durmaya çalışacaksın, otobandasın duracak yer de sıkıntı. kabloyu bağlayacaksın, pencereden içeri sarkıtıp ayar yapacaksın. Sonrasında işin bitince tekrar dur kabloyu sök et. Hakikaten büyük zahmetli işti. Ona rağmen tam da rahat yapamıyordun. Üstelik ön kaputtan içeri sarkan kabloyu görenlerin yanımdan geçerken ilginç bakışları :) artık hepsi yok :))

Herkese sesleniyorum, reklam yapıyor diye de düşünebilirsiniz, hatta reklamsa evet reklam olsun :) böyle güzel bir ürünün her zaman reklamını yaparım.
    Gidip işden anlamayan lpgcilere her seferinde 50 lira bayılıp yine bir işe yaramayan ayar yaptıracağınıza alın kablosuz lpg bağlantı cihazınızı ve araçla seyahat ederken kolaylıkla yapın ayarınızı. Tabiki dikkatli olun.

Ben çok hızlı dikkatim dağılmadan çok kolay müdahale ettim. En güzel kolaylığı da o oluyor zaten.

Müsait bir ara aracı eşime verip sizler için bir video çekmeyi düşünüyorum. Burdan paylaşırım yine.

Şimdilik kalın sağlıcakla :)

maycicek, powerkırk3, Destek ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. RomanoyaAyarVerenAdam

RomanoyaAyarVerenAdam LPG-C03a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    670
    viral reklam için teşekkürler :)
    Kesinlikle rahattır eminim :)

powerkırk3, Destek, Safaks ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. leoncu

leoncu LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    855
    hayırlı olsun hocam iyi olmuş darısı başımıza :)

powerkırk3, Safaks ve Burak bunu beğendi.
  4. Burak

Burak LPG-C02a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    244
    Her zaman en iyi reklamı üründen memnun mutlu bir müşteri yapar. Yiğidi öldürebilirsin ama hakkını yemeyeceksin :)

x-calibur, powerkırk3, Destek ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. symbol

symbol LPG-C04a Pro Brc Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    967
    @Destek bu işin ticaretini yapıyor ancak ticaretin ötesinde bir anlayışları olduğunu düşünüyorum. Reklam zaten mutlu müşteriler sayesinde yapılıyor yoksa google adwords reklamları ile bir yere kadar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

x-calibur, powerkırk3 ve Destek bunu beğendi.
  6. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Paylaşım ve güzel yorumlariniz için tşk. Ediyoruz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

x-calibur bunu beğendi.
  7. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Kullanmaya devam edıyor musunuz? Resim ve bilgi rica etsek?

powerkırk3 ve x-calibur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş