MSC Elektronik Destek Memnuniyeti

Konusu 'DUYURU / NOTIFICATION' forumundadır ve MSC Elektronik tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

?

Destek hizmetimizden memnun kaldınız mı?

1. Çok memnun kaldım

oy sayısı 161
    77,8%
  2. Memnun kaldım

oy sayısı 33
    15,9%
  3. Kararsızım

oy sayısı 5
    2,4%
  4. Memnun kalmadım

oy sayısı 1
    0,5%
  5. Hiç memnun kalmadım

oy sayısı 7
    3,4%
  1. mehmet akgül

mehmet akgül New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    teşekkürler iyiki varsınız bilgilerinizi bu derece bizimle paylaşmak kişilik meselesi olsa gerek.

2. ismetoz

ismetoz Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Selamlar hani derler ya bundan iyisi şam da kayısı gerçekten tebrik ve takdir edilecek bir yaklaşım muşteriniz olsun veya olmasın .Tşkr ler

3. malatyadoğan

malatyadoğan LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    5
    Bu işte bir numarasınız iş ürünü satmakla bitmiyor.Verdiğiniz destek ve öğreti sattığınız üründen daha değerli ve anlamlı.

4. arnesto06

arnesto06 Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    teşekkürler iyiki varsınız verdiginiz destek için sonsuz teşekkürler.

5. ASIL66

ASIL66 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    kablo siparişi ve elime geçme süresi 24 saati bile doldurmadan elime ulaştı hizmet ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

Elinize ve emeğinize saglık

6. 02ahmet06

02ahmet06 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    destek ve ilgi alaka son derece mükemmel tüm MSC ekibine teşekkür ederim.

7. karameseli

karameseli New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    herşey için çok teşekkürler

8. 02ahmet06

02ahmet06 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Lpg ayar kablosu

Merhaba herşeyden önce msc elektronık çalışanlarına teşekkür ederim.
    2013 mart ayında msc elektronıkten atıker lpg ayar kablosu aldım. Aracıma ayar yaparken bilgisayar aracın motorunun üzerinden yere düştü düşme sonucunda lpg ayar kablosu zarar gördü ve bir daha çalışmadı msc elektronik ile irtibata geçip sorunu anlattığımda kabloyu kendilerine göndermemi söylediler. Kargo ile kabloyu gönderdim.hiç bir ücret talep etmeden onarımını yaptılar fakat ben bluetooth lu cihazı almak istediğimi söyledim.bunuda kabul edip lpg ayar kablosu ile bluetooth lu ayar cihazı arasındaki farkı ödeyerek yeni cihazı bana gönderdiler.bu nedenle msc elektroniğin ürüne vermiş olduğu ömür boyu garanti desteğinide görmüş oldum çok teşekkür ediyorum.
    Blutooth lu ayar cihazı kabloluya göre daha kullanışlı olduğunu ayarlar esnasında kabloyla uğraşmadan çok güzel bir şekilde ayar yapılabiliyor .
    Ayar kablosu alacak arkadaşların bluetooth lu ayar cihazı almasını tavsiye ederim.

9. murat3957

murat3957 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    teşekkürler gerçekten işinin ehli ustalar çok memnun kaldım yardımları sayesinde sorunlarımdan sıkıntılarımdan kurtulacağım inşanlah.

10. powerkırk3

powerkırk3 UZMAN

Beğenilen Mesajları:
    2.311
    Teşekkürler zahmetiniz güvenilirliğiniz hoşgörünüz ve ilginiz için. İyi ki varsınız..

11. beyazit60

beyazit60 New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Msc Elektronik'in yapmış olduğu ürünleri yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.Almış olduğum lpg ayar kablosu ve obd cihazı konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sattığı ürünün arkasında duran ve satış sonrası hizmet konusunda sınır tanımayan değerli Msc Elektronik kurucularına ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bizleri ayar yapmayı bilmeyen sadece iyi kötü montaj yapıp bir daha yanına gitmeyi istemediğimiz lpg cilerden kurtardıkları içinde ayrıca kendilerine minnet borçluyum. Msc Elektronik ürünlerini herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Saygılarımla

12. mt_44

mt_44 Active Member

Beğenilen Mesajları:
    58
    çok menmun kaldım böyle bir hizmet türkiyenin hiçbir yerinde yok diyebilirim tüm msc çalışanlarına sonsuz teşekkürler...

13. mert66

mert66 Member

Beğenilen Mesajları:
    7
    şu ana kadar sizden çok şey öğrendim bütün sorularımı cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

14. dreaman26

dreaman26 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Bu devire bu hizmet süper.Hızlı gönderi,hızlı yanıt,tam destek...yardımlarınız için çok teşekkürler.

15. mt_44

mt_44 Active Member

Beğenilen Mesajları:
    58
    Böyle destek ve Böyle hizmet Türkiyenin hiçbir yerinde yok. BEN GÖRMEDİM... teşekkürler mscsi.net

16. dr.arrican

dr.arrican LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    132
    Destek gerçekten on numara, yazılan sorulara dakikalar içinde cevap alınabiliyor. Yalnız forumda mesaj düzenleme butonu yok, ufak bir imla hatası bile yapılmış olsa öyle kalıyor. Ya da yazdığımız mesaja ekleme yapmak istesek yapamıyor ikinci mesajı atmak zorunda kalıyoruz.

17. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Merhaba,
    uyarı için tşk. ediyoruz.
    hemen kontrol edilip düzeltilecek.

18. necat447

necat447 Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Msc Elektronik'ten almış olduğum lpg ayar kablomu bir yıldır kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım. üstelik bu forumda yazılanları okudum ve çok şey öğrendim. çoğu kez forum üzerinden kafama takılan bir şeyler olunca kendilerine sordum ve cevaplarını aldım. biraz önde de telefonla kafama takılan bir şeyi sordum yine cevabını aldım. kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum.

19. redick61

redick61 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Aldığım ürünün dışında böyle bir forum hazılayıp gerçekden bu işin ehli kişilerin olduğu kaliteli bir firmanın olması insanı rahatlatıyor çözülmeyecek sorun yok artık. Elinize aklınıza sağlık.

20. EGR

EGR LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    211
    Ben sizden atiker kablo sipariş etmiştim. Ürün elime bugün öğleyin geçti. ürün çok güzel paketlenmişti ayrıca wab sayfanızda gösterdiğiniz ilgi çok üst düzeyde. firmanıza ve sizlere başarılar diliyorum.

Sayfayı Paylaş